O mnie

Zieleń jest wszystkim tym,co powoduje spokój i ukojenie. Tego się trzymam w życiu i cały czas dążę do tego, żeby odnajdywać spokój i pokazywać ludziom jak to robić. Zawodowo zajmuję się urządzaniem ogrodów, oraz planowaniem wystroju wnętrza.

Zajmowałam się tym odkąd pamiętam. Jako małą dziewczyna lubiłam przesiadywać w ogrodzie z babcią i patrzeć jak pielęgnuje swoje róże. I uwierzcie mi sztuka to była niezbyt prosta i nie każdy nadawał się na jej wyznawcę. Pamiętam róże sąsiadki babci. Były małe i nie rozwijały się tak jak róże babci. Sąsiadka prosiła o zaszczepki, babcia je dawała ale róże jakby rzucono na nie zaklęcie, rozwijać się nie chciały. Natomiast babci róże były piękne i jakby zaczarowane. Babcia zdradziła mi kiedyś sekret, że są takie bo z nimi rozmawia i traktuje je wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>