Rzeźby w ogrodzie

images

Rzeźby w ogrodzie kojarzą się wam z krasnalami ogrodowymi? Ja kiedyś też tak miałam, ale od kiedy pojechałam do mojej znajomej na wieś, to całkowicie zmieniłam zdanie na temat rzeźb ogrodowych.

Ogród mojej znajomej

Moja znajoma co prawda mieszka na wsi, ale nie prowadzi gospodarki. Wyremontowała dom po rodzicach, który wygląda jak prawdziwy dworek. Normalnie jest na czym oko zawiesić! A ogród to ma taki wspaniały, że brak mi słów.

Znajoma na przykład kupiła fontannę – rzeźbę. Wygląda ona jak przechylony dzban, z którego wylewa się woda so misy. Całość wygląda naprawdę tak, że aż zapiera dech w piersiach.

Z kolei w niektórych zakątkach ma poustawiane rzeźby, które wzorowane są na greckich boginiach. Mówię wam – widok tego ogrodu jest naprawdę niesamowity!

Wybierz się do marketu ogrodowego

Takie rzeźby, już w nie tak wysokich cenach, dostępne są oczywiście w marketach budowlanych. Wybierzcie się do Obi bądź do Castoramy na wiosnę, a na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. I na pewno nie będą to krasnale ogrodowe :)

To jak, skusicie się na rzeźbę do ogrodu? Komentujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>