Świąteczny wystrój

Święta bożego narodzenia tuż, tuż, dlatego w dzisiejszym blogu chcę napisać parę słów o wystroju świątecznym ogrodu. Jak co roku, święta to szczególny czas dla naszych pociech. Nie dlatego, że nie muszą wtedy chodzić do szkoły bo mają świąteczna przerwę, ale dlatego, że wyczekują świętego mikołaja, który przyniesie im oczekiwane prezenty.

Wystrój mieszkania i ogrodu

Dlatego musicie koniecznie wystroić swój ogród i mieszkanie. Wystrój ogrodu to przede wszystkim postać świętego mikołaja, który skrada się pomiędzy choinkami. Dlatego święty mikołaj musi się pojawić pomiędzy choinkami, a jak nie macie choinek to pomiędzy drzewami. Dodatkowo, poza mikołajem konieczne są renifery, które ciągną sanie no i oczywiście same sanie.

Jeśli się uporacie z podstawowym ekwipunkiem mikołaja, ozdóbcie roślinność niezliczoną ilością lampek, niech święcą migotając cały czas. Elementem końcowym będzie stroik na drzwiach wejściowych. Potem już tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na śnieg. Ten jak już spadnie, oznacza że święta są całkowicie w pełni. Dzieci wylegną na dwór i zaczną lepić bałwana. I o to chodzi w święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>